Zoznam pracovníkov

Meno / Pozícia E-mail Telefón
Andrejka, František Ing., PhD.
andrejka@saske.sk 055/7922275
Antal, Iryna doc. Mgr., PhD.
iryna.antal@saske.sk
Antal, Vitaliy Mgr., PhD.
Vedecký pracovník
antal@saske.sk 055/7922273
Antalík, Marián Prof. Ing., DrSc.
antalik@saske.sk 055/7204138
Antošová, Andrea RNDr., PhD.
samostatný vedecký pracovník
antosova@saske.sk
Baláž, Ján Ing., PhD.
Samostatný vedecký pracovník
jan.balaz@saske.sk 055/7204124
Balejčíková, Lucia RNDr., PhD.
Baloghová, Monika
055/ 7922201
Baťko, Ivan RNDr., CSc.
batko@saske.sk 055/7922239
Baťková, Marianna RNDr., PhD.
vedecký pracovník
batkova@saske.sk 055/7922239
Bednarčík, Jozef RNDr., PhD.
Bednáriková, Zuzana RNDr., PhD.
bednarikova@saske.sk 055/7922350
Belková, Mária
Bílek, Richard Ing.
bilek@saske.sk 055/7922205
Bobík, Pavol RNDr., PhD
vedúci oddelenia OKF
bobik@saske.sk 055/7204122
Brasová, Marcela Ing.
marcela@saske.sk 055/7922205
Bruncko, Dušan Doc. RNDr., CSc.
vedúci ATLAS skupiny v ÚEF SAV Košice
bruncko@saske.sk 055/ 7922217
Buša, Ján Mgr., PhD.
Csach, Kornel RNDr., CSc.
Vedúci Oddelenia fyziky kovov
csach@saske.sk 055/7922210
Čenčariková, Hana RNDr., PhD
hcencar@saske.sk 055/7922237
Človečko, Marcel RNDr., PhD.
clovecko@saske.sk 055/ 7922304, 7922309
Diko, Pavel Ing., DrSc. akademik US
Vedúci Laboratória Materiálovej fyziky
dikos@saske.sk 055/7922272
Farkašovský, Pavol RNDr., DrSc.
farky@saske.sk 055/7922228
Fedorišin, Ján RNDr., PhD.
fedorisi@upjs.sk
Fedunová, Diana RNDr., PhD.
fedunova@saske.sk 055/7204131
Fink, Štefan
055/ 6221128
Flachbart, Karol Doc. RNDr., DrSc.
Vedúci atestačnej komisie
flachb@saske.sk 055/7922307
Furinová, Miroslava Ing.
furinova@saske.sk 055/7922202
Gabáni, Slavomír Doc. RNDr., PhD.
samostatný vedecký pracovník
gabani@saske.sk 055/ 7922303, 7922302
Gábor, Dušan Ing.
technický pracovník
gabor@saske.sk 055/7922394
Gančár, Miroslav RNDr.
Doktorand
gancar@saske.sk 055/7922350
Gažo, Emil Ing.
gazoe@saske.sk 055/ 7922309
Gažová, Zuzana doc. RNDr., CSc.
samostatný vedecký pracovník
gazova@saske.sk 055/7204135
Hajdová, Petra Ing.
doktorand
hajdova@saske.sk 0557922240
Hnatič, Michal prof. Dr.h.c. RNDr., DrSc.
vedúci vedecký pracovník
hnatic@saske.sk 055/7922226
Hnatič, Slavomír Mgr., PhD.
Hnatičová, Gabriela
kozakova@saske.sk 055/7922202
Hrmo, Igor Ing.
hrmo@saske.sk 055/7922334
Ivančáková, Martina
055/7922335
Ivanišová, Anna
knizfyz@saske.sk 055/7922229
Jacko, Jozef Ing.
055/7922308
Jacko, Richard Ing
Jurčišin, Marián RNDr., PhD.
jurcisin@saske.sk 055/7922207
Jurčišinová, Eva RNDr., PhD.
jurcisine@saske.sk 055/7922207
Jurčo, Ivan
jurco@saske.sk 055/7922211
Juríková, Alena RNDr., CSc.
Zástupkyňa riaditeľa
akasard@saske.sk 055/7922209
Jurko, Peter
055/7204128
Kačmarčík, Jozef RNDr., PhD
kacmarci@saske.sk 055/ 7922306, 7922310
Kaliňák, Peter RNDr., PhD.
vedecký pracovník
kalinak@saske.sk 055/7922221
Kavečanský, Viktor RNDr., CSc.
viktor.kavecansky@saske.sk 055/7922244
Kažiková, Veronika Mgr.
kazikova@saske.sk
Khmara, Iryna Mgr.
Kočan, Viktor Ing.
Vedúci oddelenia CITKE
kocan@saske.sk 055/7922205
Kočanová, Valéria Ing.
kocanova@saske.sk 055/7922204
Koneracká, Martina Ing., CSc.
konerack@saske.sk 055/7922258
Kopčanský, Peter Doc. RNDr., CSc.
Riaditeľ
kopcan@saske.sk +421 55 7922201
Kopčík, Michal Ing.
mkopik@saske.sk
Koribanič, Juraj
055/7922115
Kováč, Jozef RNDr., CSc.
jkovac@saske.sk 055/792 2316
Koval, Pavol
kovalpl@saske.sk 055/7922201
Kovalik, Martin Mgr.
doktorand
kovalik@saske.sk 055/7922232
Králik, Ivan RNDr., CSc.
vedúci oddelenia
kralik@saske.sk 055/7922221
Krivda, Marián Ing., PhD.
krivda@saske.sk
Kubacková, Jana RNDr., PhD.
kubackova@saske.sk 055/7922345
Kubovčíková, Martina RNDr., PhD.
vedecký pracovník
kubovcikova@saske.sk
Kuchárová, Veronika Mgr.
kucharova@saske.sk
Kuľková, Ingrid Ing.
ingrid@saske.sk 055/7922216
Kunca, Branislav Ing.
kunca@saske.sk 055/7922275
Kupka, Martin RNDr., CSc.
kupkam@saske.sk
Kurimská, Marcela
Lacková, Veronika RNDr., PhD.
vedecký pracovník
gdovinova@saske.sk 055/7922233
Lalkovičová, Mária RNDr., PhD.
Lučanská, Daša Mgr.
lucanska@saske.sk
Mackovjak, Šimon RNDr., PhD.
mackovjak@saske.sk
Majorošová, Jozefína RNDr., PhD.
majorosova@saske.sk
Marcin, Jozef RNDr., PhD
marcin@saske.sk 055/ 7922276
Marcin, Miroslav Mgr.
marcinm@saske.sk
Marek, Jozef RNDr., PhD.
marek@saske.sk 055 / 7204 134
Medeová, Marcela Ing.
medeova@saske.sk 055/ 7922312
Menkyna, Martin RNDr.
menkyna@saske.sk
Mihalik, Marián RNDr., CSc.
mihalik@saske.sk 055/7922250
Mihálik, Matúš RNDr., PhD.
matmihalik@saske.sk
Milkovič, Ondrej doc. RNDr., PhD.
Miškuf, Jozef Ing., CSc.
miskuf@saske.sk 055/7922209
Mitróová, Zuzana Ing., PhD
samostatný vedecky pracovnik
mitro@saske.sk 055/7922261
Mižišin, Lukáš RNDr., PhD.
Molčan, Matúš Ing., PhD.
vedecký pracovník
molcan@saske.sk 055/7922263
Murín, Pavol RNDr., CSc.
murin@saske.sk
Musatov, Andrey MUDr., DrSc.
Vedúci vedecký pracovník
musatov@saske.sk 055/7922343
Mušinský, Ján Mgr. , PhD.
musinsky@saske.sk
Nemčík, Ján RNDr., CSc.
nemcik@saske.sk 055/7922218
Nináč, Jaroslav PhDr.
Onufriienko, Oleksandr RNDr., PhD.
onufriienko@saske.sk
Orendáč, Matúš Mgr.
doktorand
orendacm@saske.sk 055/7922302
Ovadová, Michaela Mgr.
ovadova@saske.sk
Pastirčák, Blahoslav RNDr., CSc.
slavo@saske.sk 055/7922223
Paulovičová, Katarína Ing., PhD.
paulovic@saske.sk 055/7922261
Pinčák, Richard RNDr., PhD.
samostatny vedecky pracovnik
pincak@saske.sk
Piroško, Imrich
pirosko@saske.sk 0557922380
Pirošová, Mária
Pribišová, Judita Ing.
sekr@saske.sk 055/7922201
Pristáš, Gabriel RNDr., PhD.
Samostatný vedecký pracovník
gabriel.pristas@saske.sk 055/ 792 2303 kl. 2303
Pudlák, Michal RNDr., CSc.
pudlak@saske.sk 055/7204132
Putiš, Marián RNDr., PhD.
putis@saske.sk
Radušovská, Monika Ing., PhD.
vedecký pracovník
kalmanova@saske.sk 055/ 7922268
Rajňák, Michal RNDr., PhD.
samostatný vedecký pracovník
rajnak@saske.sk 055/7922263
Rak, Dmytro Mgr.
rak@saske.sk 0557922246
Regeciová, Ľubomíra Mgr.
regeciova@saske.sk
Reiffers, Marián Prof. RNDr., DrSc.
reiffers@saske.sk 055/ 7922317, 7922311
Remecký, Richard RNDr., PhD.
remecky@saske.sk 055/7922226
Sabadková, Mária Ing.
sabadkova@saske.sk 055/ 7922233
Samuely, Peter Prof. RNDr., DrSc.
vedúci vedecký pracovník Centra fyziky veľmi nízkych teplôt
samuely@saske.sk 055/6228158, 7922311, 7922310
Sedlák, Marián RNDr., DrSc.
vedúci Laboratória experimentálnej chemickej fyziky
marsed@saske.sk 055/7922245
Sedláková, Dagmar
sedlakova@saske.sk 055/7922339
Skyba, Peter RNDr., DrSc.
skyba@saske.sk 055/7922303, 7922309
Sopková, Filoména Mgr.
sopkova@saske.sk
Straka, Miloslav Ing.
strakam@saske.sk 055/7922216
Strhárský, Igor Ing.
strharsk@saske.sk 055/7204123
Stríženec, Pavol RNDr., CSc.
strizene@saske.sk 055/7922218
Sůra, Roland Mgr.
Szabó, Pavol Mgr., CSc.
vedúci OFNT
pszabo@saske.sk 055/ 7922306, 7922310
Šipošová, Katarína RNDr., Ing., PhD.
samostatný vedecký pracovník
siposova@saske.sk 055/7922345
Škorvánek, Ivan RNDr., CSc.
Vedúci LNAM
skorvi@saske.sk 055/7922274
Šofranko, Ondrej Mgr.
sofranko@saske.sk
Špalek, Jozef Ing.
spalek@saske.sk 055/7922215
Štetiarová, Jana Mgr.
stetiaro@saske.sk 055/7204121
Štrbinová, Viera
strbinova-sekr@saske.sk 055/7922203
Švarcbergerová, Dana
svarcb@saske.sk 055/7922239
Timko, Ján
055/ 6221128
Timko, Milan RNDr., CSc.
Vedúci Oddelenia Fyziky magnetických javov
timko@saske.sk 055/7922270
Tobiáš, Tomáš Mgr.
tobias@saske.sk 0557922264
Tomašovičová, Natália RNDr., CSc.
samostatný vedecký pracovník
nhudak@saske.sk 055/7922271
Tomori, Zoltán Doc. Ing., CSc.
samostatný vedecký pracovník
tomori@saske.sk 055/7922340
Uličná, Katarína RNDr.
ulicna@saske.sk 0557922350
Urbán, Jozef doc.,RNDr., CSc.
Valušová, Eva RNDr., PhD.
valusova@saske.sk 055/ 7922334
Vaník, Vladimír Mgr.
vanik@saske.sk
Vargaeštoková, Zuzana RNDr., PhD
pribulov@saske.sk 055/ 7922300, 7922310
Vojtkova, Liudmila Ing., PhD.
vojtkova@saske.sk 0557922240
Volochová, Daniela Mgr., PhD.
vedecký pracovník
volochova@saske.sk 055/792 2268
Vružek, František
Zakuťanská, Katarína Mgr.
zakutanska@saske.sk
Závišová, Vlasta Ing., PhD.
zavisova@saske.sk 055/7922258
Zentková, Mária RNDr., CSc.
zentkova@saske.sk 055/7922231
Zmorayová, Katarína Ing., PhD
zmoray@saske.sk 055/7922252