Pracovníci

Meno / Pozícia E-mail Telefón
Andrejovská, Jana Ing., PhD.
vedecký pracovník
jandrejovska@saske.sk +421/55/
Csanádi, Tamás MSc., PhD.
vedecký pracovník
tcsanadi@saske.sk +421/55/7922412
Dorčáková, Františka Ing., PhD.
vedecký pracovník
fdorcakova@saske.sk +421/55/7922 801
Dusza, Ján prof. RNDr., DrSc.
vedúci vedecký pracovník, vedúci divízie VD1
jdusza@saske.sk +421/55/7922 489
Džunda, Róbert Ing., PhD.
vedecký pracovník
rdzunda@saske.sk +421/55/7922 424
Gamcová, Jana Mgr.
doktorand
jgamcova@saske.sk +421/55/7922462
Girman, Vladimír Ing., PhD.
vedecký pracovník
vladimir.girman@upjs.sk
Hrubovčáková, Monika RNDr., PhD.
vedecký pracovník
mhrubovcakova@saske.sk +42155/7922452
Hviščová, Petra Ing., PhD.
vedecký pracovník
phviscova@saske.sk +421/55/7922488
Hvizdoš, Pavol doc. RNDr., DrSc.
riaditeľ, samostatný vedecký pracovník
phvizdos@saske.sk +421/55/7922402
Ivor, Michal Ing.
doktorand
mivor@saske.sk +421/55/7922412
Janovec, Jozef prof. Ing., DrSc.
vedúci vedecký pracovník
jjanovec@saske.sk +421/55/7922441
Kabátová, Margita Ing.
odborný pracovník s VŠ vzdelaním
mkabatova@saske.sk +421/55/7922461
Kepič, Ján Ing., PhD.
vedecký pracovník
jkepic@saske.sk +421/55/7922802
Koribanich, Ihor MSc.
ikoribanich@saske.sk
Kovaľ, Karol Ing.
odborný pracovník s VŠ
kkoval@saske.sk +421/55/7922424
Kovalčíková, Alexandra Ing., PhD.
samostatný vedecký pracovník
akovalcikova@saske.sk +421/55/7922426
Kvetková, Lenka Ing., PhD.
vedecký pracovník
lkvetkova@saske.sk +421/55/7922426
Lisnichuk, Maksym Mgr., PhD.
mlisnichuk@saske.sk
Lofaj, František doc. RNDr., DrSc.
vedúci vedecký pracovník
flofaj@saske.sk +421/55/7922407
Medveď, Dávid Ing. , PhD.
vedecký pracovník
dmedved@saske.sk +421/55/7922430
Múdra, Erika Ing., PhD.
vedecký pracovník
emudra@saske.sk +421/55/7922434
Salamonová, Mária Ing.
msalamonova@saske.sk
Sedlák, Richard Ing., PhD.
vedecký pracovník
rsedlak@saske.sk +421/55/7922400
Shepa, Ivan Mgr.
doktorand
ishepa@saske.sk +421/55/7922434
Vojtko, Marek Ing., PhD.
vedecký pracovník
mvojtko@saske.sk +421/55/7922430